Powrót do strony głównej

NOWOŚĆ w naszej ofercie!
Zapraszamy na wyjazd dla dorosłych w raju dla biegaczy narciarskich!
Obóz w Austrii, w olimpijskim regionie Seefeld, 16-24 stycznia 2021.

Zgłoszenia w formularzu TUTAJ

Oferta

Według naszego instruktora, Jakuba Mrozińskiego, który wiele ośrodków biegowych widział i w wielu biegach narciarskich startował, najpiękniejsze trasy biegowe są w Seefeld, w austriackich Alpach. Dlatego właśnie tam organizujemy 8-dniowy obóz z narciarstwa biegowego – w jednym z najlepiej przygotowanych w Europie ośrodków do uprawiania tego sportu. Seefeld, w Austrii, położone jest na wysokości 1200 m., posiada sieć około 250 km świetnie przygotowanych tras o różnej trudności, do stylu klasycznego i łyżwowego. Rozłożone w alpejskich dolinach trasy są jednokierunkowe, doskonale opisane i oznaczone (poniżej znajdują się odnośniki, m.in. do strony z mapą tras). W ramach kompleksu jest też kilka pętli oświetlonych i dostępnych po zmroku.
Seefeld było kilkakrotnie gospodarzem rozgrywanych w ramach Zimowych Igrzysk Olimpijskich zawodów w narciarstwie klasycznym, jest też organizatorem zawodów pucharowych.

Gościć będziemy w pokojach 2-osobowych, w ekskluzywnym 4* górskim hotelu, w Mosern-Seefeld. Do wejścia na trasy biegowe jest ok 250 m, a do centrum Seefeld 7 min jazdy samochodem. Do dyspozycji gości w hotelu jest basen, strefa spa (sauny fińskie i parowe, możliwość skorzystania z masażu, itp.), sala gimnastyczna, pokój serwisowy, szafki narciarskie… Słowem wszystko, czego może potrzebować narciarz biegowy 😊. Zakwaterowanie zawiera bogaty bufet śniadaniowy i 3-daniową obiadokolację (dostępne menu wegetariańskie, bezglutenowe, etc.).

Codzienne treningi i szkolenia zaplanowaliśmy w taki sposób (mamy w tym wieloletnie doświadczenie), aby uczestnicy mogli popracować i nad techniką, i nad kondycją. Zadbamy o to, aby przyjemnie się zmęczyć, ale zachować świeżością i czerpać przyjemność z biegania przez cały obóz.

Miejsce i termin

Seefeld-Mosern, 16 - 24 stycznia 2021

Forma

Spotykamy się 16 stycznia w Seefeld-Mosern na obozie sportowym, gdzie codziennie pod okiem doświadczonego trenera odbywamy zajęcia na nartach biegowych. Biegamy techniką klasyczną, jednak w przypadku dużego zainteresowania techniką łyżwową, rozważymy zmiany w planach treningowych. (Proszę zgłaszać taką chęć w uwagach w formularzu zgłoszeniowym oraz pod numerem telefonu podanym w sekcji „Kontakt”.

Opracujemy plan treningowy z uwzględnieniem możliwości, umiejętności i samopoczucia uczestników.

Trener

Zajęcia poprowadzi Jakub Mroziński. Kuba od wielu lat planuje i prowadzi zajęcia szkoleniowe na biegówkach. Założyciel szkoły narciarstwa biegowego StartSki, współtwórca Jakuszyckiej Akademii Biegowej, odpowiedzialny w pełni za szkolenia. Trener nowopowstałego zespołu sportowego StartSki.pl Team. Z sukcesami startuje w wielu zawodach, na poziomie amatorskim osiąga najwyższe miejsca w narciarstwie biegowym i nartorolkach w Polsce.

Dla kogo jest ten wyjazd...

Zapraszamy osoby, które:

 • mają dobrą kondycję, systematycznie uprawiają sport wytrzymałościowy – wspomniany specyficzny mikroklimat jest typowy dla znacznie wyższych gór, co sprawia, że szybciej się męczymy, a typowy trening staje się przez to bardziej wymagający
 • sprawnie poruszają się na nartach biegowych, pewnie czują się na zjazdach
 • posiadają własny sprzęt

Cena 990 euro

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w 4* hotelu w bliskim sąsiedztwie tras biegowych oraz w niewielkiej odległości od centrum Seefeld
 • śniadania i obiadokolacje
 • opiekę instruktorską doświadczonego i wykwalifikowanego trenera
 • opłatę za trasy narciarskie
 • ubezpieczenie
 • serwis nart w trakcie obozu
 • opłata klimatyczna
 • dobrą atmosferę

Cena nie zawiera:

 • kosztu dojazdu

Dojazd

Na miejsce dojeżdżamy indywidualnie, spotykamy się już w hotelu i tam rozpoczynamy obóz. Kontaktujemy ze sobą osoby dysponujące transportem z osobami poszukującymi transportu. Mamy już w tym doświadczenie.

Szczegóły zakwaterowania

Dwuosobowe pokoje z balkonami w Hotel Inntaler Hof****, Mosern bei Seefeld. (https://www.inntalerhof.at/) Do naszej dyspozycji w obiekcie jest basen dostępny dla gości w godzinach 7:15-20:00, sauny (fińska i parowa) codziennie od 14:00 do 20:00, sala gimnastyczna bez limitu (z możliwością rezerwacji na wyłączność w określonych godzinach), pomieszczenie do serwisu nart, szafki narciarskie. Wejście na trasy biegowe znajduje się 250 m od hotelu.

Wyżywienie

Zadbaliśmy, aby było dopasowane do waszych wymagań… Hotel odpowiada na szeroką gamę potrzeb i na życzenie serwuje odpowiednie posiłki (np. wegetariańskie lub bezglutenowe). Śniadania podawane są w formie otwartego bufetu z szerokim wyborem rozmaitych produktów. 3-daniowe obiadokolacje z możliwością wybrania jednej z dwóch opcji dania głównego. Pory posiłków dają dużo swobodę w planowaniu zajęć: śniadanie podawane jest między 7:00 a 10:00, a obiadokolacja od 18:30 do 20:30.

Specjalne wymagania, potrzeby, życzenia odnośnie wyżywienia proszę sprecyzować w formularzu zgłoszeniowym.

Zapisy

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy. TUTAJ Termin zgłoszeń: do 19 października 2020. Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zadatku (data wpływu środków na konto odbiorcy). Pozostała kwota płatna do 5 listopada 2020 (nr konta w sekcji „Zadatek”) W przypadku przekroczenia limitu osób, decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

Zadatek

Wraz ze zgłoszeniem, najpóźniej do 30.11.2020, należy wpłacić przelewem zadatek (bezzwrotny) w wysokości 495 euro.

Zadatek podlega zwrotowi w przypadku odwołania obozu z powodu niewystarczającej liczby chętnych, jednak nie podlega zwrotowi przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w obozie. W przypadku odwołania obozu w powodu zaostrzenia środków ostrożności związanych z coronavirusem, zadatek przechodzi na dowolny obóz w ofercie StartSki (w tym JAB – Jakuszycka Akademia Biegowa) w sezonie zimowym 2020/2021 lub 2021/2022.

Dane do przelewu:

77 1090 1926 0000 0001 4324 3498
START SKI Jakub Mroziński
Ul. Malczewskiego 15/11
58-500 Jelenia Góra

Kontakt

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: obozy@startski.pl lub pod numerem telefonu +48 601 949 696 (w sprawach organizacyjnych) lub +48 607 732 495. (w sprawach szkoleniowych)

Obóz w Seefeld - Formularz Zgłoszeniowy

* pola obowiązkowe

Sprawy logistyczne i organizacyjne (wyłącznie ws. obozów):

Paulina

+48 601 949 696

obozy@startski.pl

Sprawy szkoleniowe i organizacyjne:

Jakub Mroziński

+48 607 732 495